HAKKIMIZDA

www.parts-bazaar.com, 2015 yılında kurulan MOR Group Otomotiv Ticaret A.Ş. ne ait bir e-ticaret sitesidir. MOR Group Otomotiv dışında, Dubai Jebel Ali serbest bölgesinde bulunan Parts Bazaar FZE şirketimiz ile, birçok ülkeye toptan yedek parça ihracatı yapmaktayız.

Ana işimiz, orijinal otomotiv yedek parçalarının ithalatını, ihracatını, toptan dağıtımını yapmak ve ayrıca bazı yedek parçaları e-ticaret kanalı ile satmaktır.

Yurtdışında onlarca ülkede, hem tedarikçi, hem de müşteri ağı olan ve farklı ülkelere ihracat yapan bir firmayız.

Düşük kaliteli, üreticisi kalifiye olmayan parçalar iş alanımız dışında olup, sadece yüksek kaliteli orijinal yedek parçaları temin etmekteyiz.
Orijinal yedek parçaları en uygun fiyatlarla sağlayan firmamızın çalışma prensibi, müşterilerimiz ile uzun vadeli ve karşılıklı güvene dayalı bir ilişki gerçekleştirmektir.

 Öncelikli amaçlarımız;
 • Kaliteli hizmet ve yedek parçaları en rekabetçi fiyatlarla sunmak
 • Her bir müşterimize en iyi hizmeti ve yaklaşımı göstererek müşteri memnuniyetini sağlamak

Sitemiz aracılığı ile, kaliteli yedek parça teminini 3 şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunlar; siteden online sipariş, yedek parça listelerinden sipariş ve ithalat için sipariştir.

Siteden sipariş konusunda ayrıntılı bilgi için siteden sipariş sayfamızı inceleyip sık sorulan sorulara bakabilirsiniz.

Eğer profesyonel olarak yedek parça işi yapıyor ve düşük maliyetli orijinal yedek parça ithal etmek istiyorsanız ithalat siparişi sayfamıza göz atabilir ya da bu konuya ilişkin sıkça sorulan sorulara bakabilirsiniz.

 Bunların dışında, her türlü soru, öneri ve yedek parça taleplerinize yardımcı olabilmemiz amacıyla bizlere yazabilirsiniz ya da iletişim kurabilirsiniz.

 


Çerez Kullanımı

Parts-bazaar.com, göz atma deneyiminizi geliştirmek ve siteyi ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre daha iyi hale getirmek için çerezler kullanır.